קו
חיפשתם בגדים לבר מצווה?
בר מצווה - חלון הראווה
שגית לוי – תכשיטים לנשמה


Slideshow image


עוד כתבות בנושא בר מצווה

בגדים לבר מצווה

באמת שמאז סיפור אדם וחווה, אין סוף לכל הסטייל והביגוד, ובגלל שאין לי יותר מדי זמן לדבר אתכם על כל האפקט שבגדים עושים לנו, אני אשמח להתייחס לדבר אחד ספציפי, דווקא על נושא שאני תמיד רציתי לכתוב עליו מאמר : בגדים לבר מצווה.

איזה בגדים לבר מצווה כדאי לקנות? והאם בכלל שווה להשקיע כל כך הרבה כסף בשביל פריט שכזה? התשובה היא כן ואני הולך להסביר תכף גם למה, חשוב לי שתהיו מאוד מרוכזים בכל מה שאני הולך להגיד, ותאמינו לי, אחרי הכול זה ישתלם לכם ביותר לדעת את כל המידע שאני הולך לשפוך כאן.

יש שלושה סוגים של בגדים או יותר נכון סטיילים שאני מאוד ממליץ עליהם בתור מוכר ומעצב בגדים כבר הרבה שנים :

טוקסידו : טוקסידו כבר נכנס לאופנה לפני הרבה זמן, בגדים לבר מצווה היום זה קולקט שאי אפשר לפספס, אנשים רק מחפשים הזדמניות להיות חתיכים, מה יותר קלאסי מאשר חליפת טוקסידו איכותית? אני מאמין ששום דבר, כדי למצוא חליפות כאלה כל מה שבאמת צריך לעשות זה לבדוק לעומק בכל מני חנויות מחירים, צבעים, ופירמות, כל השאר זה כבר נטו עניין של טעם.

טריקו יוקרתי : אם כבר אתם טיפוס של ביגוד נוח, גם טריקו איכותי לדוגמא מלה קוסט זה רעיון טוב, רק צריך להבין דבר אחד, בגדים לבר מצווה זה נושא מאוד רגיש, כאשר אנחנו מחליטים ללכת על חולצת טריקו, כדאי מאוד שזה יהיה משולב עם ג'ינס מאוד יוקרתי, כדי לאזן את ההחלטה האמיצה שהחלטנו ללכת עליה.

גופיה צמודה - אל תבהלו, אני לא מדבר על גופיה פרחונית של ערסים, בסך הכול גופיה מרשימה שגם יכולה להיות מלווה בג'ינס, וזה לא חייב להיות משהו יותר מדי דרמטי, אבל עדיף שזה לא יהיה בצבע לבן, כמה שפחות להראות אבא מכה, ככה יותר טוב.

נראה לי שזהו ת'אמת, רק שימו לב שאת כל הדברים האלה אתם לוקחים ברצינות, שלא תחשבו שאמרתי בצחוק שהנושא של בגדים לבר מצווה הוא נושא רגיש!
מתנפחים

סלסלת פירות

אולם אירועים

מודעות גוגל: